ULKS Mazowsze Miętne - Sekcja pływacka.
Strona nieoficjalna klubu
   Aktualności      Grad medali w Górze Kalwarii
GRAD MEDALI W GÓRZE KALWARII

 

21 zawodników Mazowsza Miętne wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Góry Kalwarii w sprincie pływackim Lato-2018, fantastycznie reprezentując nasz klub.

Złote medale zdobyli; Piotr Frelek w stylu dowolnym, grzbietowym i klasycznym, Alicja Kędziorek w stylu dowolnym i klasycznym, Małgosia Grzegrzółka w stylu dowolnym i grzbietowym, Julia Baran w stylu dowolnym i grzbietowym, Gabrysia Michalec w stylu klasycznym, Zuzia Kocyk w stylu klasycznym.

Srebrne medale zdobyli; Tomasz Grzegrzółka w stylu dowolnym, grzbietowym i klasycznym, Maja Michalec w stylu dowolnym i klasycznym, Jakub Witak w stylu dowolnym i klasycznym, Oliwia Głowala w stylu klasycznym, Gosia Grzegrzółka w stylu klasycznym, Ania Grzegrzółka w stylu grzbietowym, Jakub Witak w stylu grzbietowym, Dagmara Całka w stylu grzbietowym, Alicja Kędziorek w stylu motylkowym Gabrysia Michalec w stylu dowolnym i Natalia Kondej w stylu grzbietowym.

Brązowe medale zdobyli; Amelia Gałat w stylu dowolnym, grzbietowym i klasycznym, Oliwia Głowala w stylu motylkowym, Gabrysia Michalec w stylu motylkowym, Zuzia Kocyk w stylu grzbietowym, Ania Grzegrzółka w stylu dowolnym, Julia Baran w stylu motylkowym, Wiktoria Parol w stylu klasycznym, Dagmara Całka w stylu motylkowym, Jakub Witak w stylu dowolnym i motylkowym, Wojtek Mikulski w stylu dowolnym i motylkowym i Filip Mikulski w stylu grzbietowym i klasycznym.

Ilość zdobytych medali wynagradza ciężką pracę na treningach a przed nami kolejne, miejmy nadzieję tak samo udane starty.Krzysztof Mikulski